Literární setkání Danielle Dussault a Věra Koubová: Pražské mosty

Praha město literatury zve na literární setkání s kanadskou spisovatelkou Danielle Dussault a básnířkou, překladatelkou a fotografkou Věrou Koubovou, které se koná ve středu 9. listopadu od 17 hodin v Městské knihovně Praha (oddělení naučné literatury, Mariánské náměstí 1, Praha 1).

Danielle Dussault strávila v Praze v rámci projektu Praha město literatury dva první měsíce roku 2020 těsně před zdánlivým zastavením světa. Její pobyt ji inspiroval k sepsání knihy povídek o Praze. A nový projekt ji nyní přivádí opět do Prahy. Autorka nabídne svůj příspěvek do diskuse k tématu dopisů Mileny Jesenské adresovaných Franzi Kafkovi.

Z francouzštiny tlumočí Barbora Černá. Další informace najdete na Danielle Dussault a Věra Koubová: Pražské mosty | Facebook.

Představujeme

Změna bankovního spojení

Upozorňujeme členy, že po sloučení Equa bank s Raiffeisenbank se mění bankovní spojení Obce překladatelů. Od 14. 11. 2022 platí nové číslo účtu OP 1014328992 / 5500 u Raiffeisenbank.

Používejte prosím při všech platbách a v trvalých příkazech nový kód banky 5500! Staré číslo účtu bude fungovat souběžně pouze do 15. 5. 2023.

Právní poradna Obce překladatelů

Pro členy Obce překladatelů je nyní k dispozici bezplatná autorskoprávní poradna. Dotazy můžete advokátní kanceláři Štaidl-Leška Advokáti klást na telefonu 222 520 096, ve facebookové skupině Právní poradna Obce překladatelů nebo zasílat e-mailem na asistent@staidl-leska.com.