Praha město literatury: Setkání s Desirée Massaroni

Praha město literatury zve v úterý 29. listopadu 2022 v 17 hodin v Ústřední knihovně Městské knihovny v Praze, Mariánské nám. 1 (oddělení naučné literatury) na setkání s italskou autorkou Desirée Massaroni. Dramatička a esejistka je zaměřená na studium filmu, zejména na dílo Piera Paola Pasoliniho. Můžete se tak těšit nejen na čtení z autorčina díla, ale i diskuzi o tom, co má Pasolini společného s Janem Palachem.

Setkáním provede a texty v překladu Pavly Přívozníkové přednese Lenka Novotná. Z italštiny tlumočí Vanda Vybíralová.

Více na https://fb.me/e/2rxpQTStx.

Představujeme

Změna bankovního spojení

Upozorňujeme členy, že po sloučení Equa bank s Raiffeisenbank se mění bankovní spojení Obce překladatelů. Od 14. 11. 2022 platí nové číslo účtu OP 1014328992 / 5500 u Raiffeisenbank.

Používejte prosím při všech platbách a v trvalých příkazech nový kód banky 5500! Staré číslo účtu bude fungovat souběžně pouze do 15. 5. 2023.

Právní poradna Obce překladatelů

Pro členy Obce překladatelů je nyní k dispozici bezplatná autorskoprávní poradna. Dotazy můžete advokátní kanceláři Štaidl-Leška Advokáti klást na telefonu 222 520 096, ve facebookové skupině Právní poradna Obce překladatelů nebo zasílat e-mailem na asistent@staidl-leska.com.