Výzva Culture Moves Europe na individuální mobilitu

Chcete vyjet do zahraničí? Až do konce května 2024 je otevřená výzva Culture Moves Europe na individuální mobilitu!

Úspěšní žadatelé obdrží finanční podporu na cestovní náklady (doprava, ubytování, strava atd.) krátkodobého zahraničního pobytu v jedné ze zemí programu Evropské unie Kreativní Evropa. Ačkoliv je výzva otevřená až do 31. května 2024, žádat můžete kdykoliv, přihlášky se vyhodnocují průběžně.

Podrobnosti najdete zde: Culture Moves Europe – druhá výzva na individuální mobilitu umělců a kulturních profesionálů - Kreativní Evropa (kreativnievropa.cz)

Představujeme

Změna bankovního spojení

Upozorňujeme členy, že po sloučení Equa bank s Raiffeisenbank se mění bankovní spojení Obce překladatelů. Od 14. 11. 2022 platí nové číslo účtu OP 1014328992 / 5500 u Raiffeisenbank.

Používejte prosím při všech platbách a v trvalých příkazech nový kód banky 5500! Staré číslo účtu bude fungovat souběžně pouze do 15. 5. 2023.

Právní poradna Obce překladatelů

Pro členy Obce překladatelů je nyní k dispozici bezplatná autorskoprávní poradna. Dotazy můžete advokátní kanceláři Štaidl-Leška Advokáti klást na telefonu 222 520 096, ve facebookové skupině Právní poradna Obce překladatelů nebo zasílat e-mailem na asistent@staidl-leska.com.